Praca u nas

Szukamy profesjonalistów, którym oferujemy stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług medycznych.

Lekarze

Szczególnie zależy nam na podjęciu współpracy z lekarzami następujących specjalności:

  • laryngolog,
  • parazytolog,
  • dermatolog,
  • okulista.

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Do naszej przychodni CenterMed Poznań aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko pielęgniarki.

Zapraszamy do współpracy osoby, które posiadają niżej wymienione kwalifikację:

  1. posiada tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa,
  2. ukończony kurs szczepień, EKG, spirometrii i inne….

Oferujemy:

  • Pracę w centrum Poznania, dogodny dojazd z każdego miejsca w mieście.
  • Miłą atmosferę w pracy.
  • Możliwość rozwoju.
  • Pracę w dni robocze
  • Wprowadzenie w zakres obowiązków

Zapraszamy do kontaktu po przez email: awilkolek@centermed.pl lub telefonicznie: 798 852 835

W ramach projektu na terenie pow. poznańskiego zostanie utworzony DDOM, który będzie realizować usługi opiekuńcze, lecznicze i rehabilitacyjne. Dzienny dom opieki medycznej zapewnia opiekę medyczną połączoną z kontynuacją terapii i procesem usprawniania w zakresie funkcjonalnym oraz procesów poznawczych.

Do naszej placówki poszukujemy osobę na stanowisko pielęgniarki, która będzie odpowiedzialna za:

  • sprawowanie opieki nad pacjentami,
  • współpracowanie z całym zespołem terapeutycznym,
  • udzielanie świadczeń w zależności od potrzeb pacjenta,
  • prowadzenie całej dokumentacji wymaganej w projekcie,
  • przyjmowanie beneficjentów,
  • współpraca z kierownikiem dziennego domu.

Wszelkich innych informacji chętnie udzielę telefonicznie lub e mailowo.

Tel: 798 852 835, e-mail: awilkolek@centermed.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą u nas prosimy przesłać zgłoszenie do pani Agnieszki Wilkołek na adres awilkolek@centermed.pl lub skontaktować się telefonicznie 798 852 835 lub za pomocą naszego formularza kontaktowego.